Çoğu insan gerçek cilt tipini bilmediği için yanlış ürünler kullanıyor. 

Kaç kere bir kozmetik dükkanına gidip bir daha asla kullanmayacağınız ürünlere para harcadınız?Bir satış danışmanı ya da kozmetik uzmanının sizin için ‘harikalar yaratacağını’ söylediği bir ürünün hiç bir işe yaramadığı oldu mu? Sebebini bilmeden bir ürünün alerji ya da irritasyon yarattığı oldu mu? Neden en yakın arkadaşınızın önerdiği bir yüz bakım ürününü siz kullandığınızda cildiniz berbat görünür? Sabun kullanmalı mısınız, kullanmamalı mısınız? Güneş koruyucu kullanmanız gerektiğini bilmenize rağmen sizde yarattığı histen neden nefret edersiniz? Kimyasal bir yüz soyucu sizin için uygun mudur? Retinol kullanmalı mısınız?

Kuru ve hassas bir cildiniz varsa, neden yağlı ciltli birine daha uygun olan nemlendirici ve temizleyici içeren bir kozmetik ürünü kullanasanız ki?

Peki neden kullanıyorsunuz? Cilt tipinizi doğru bilmiyorsunuz, bu yüzden de cildiniz için doğru ürünleri bilmiyorsunuz.

Peki Hangisi ?

Bizler de buna göre doğru ürün seçimlerini kendi cilt tipimize özel olarak yapıp, hayatımız boyunca sağlıklı bir cilde sahip olmak ve yaşlanmayı da cildimize özel bir biçimde en doğru şekilde yavaşlatmak adına doğru seçimler yapmak zorundayız.

Burada da size sunulan temel bir bilimsel anket ile cildinizin hangisi olduğunu öğrenmeniz sağlanmış olacak ve ardından tüm ürünler içerisinden sizin cilt tipinize uygun olarak formülüze edilmiş ürünler karşınıza çıkacaktır.

Böylece ürünler içerisinden hangisi bana uygun sorusu ile uğraşmadan, kafa karışıklığı olmadan gerekli olan ve sizin cilt tipinize özel ürün listenize ulaşabilirsiniz. Bu ürünler günlük rutinizi sürdürmeniz için titizlikle formüle edilmiştir.

×
Sale

Unavailable

Sold Out

Sadece Üyelere Özel!
Sepette OSL10 Kodu ile %10 İndirim Fırsatı!
FIRSATLAR
İNDİRİM FIRSATI
Sadece Üyelere Özel!
Sepette OSL10 Kodu ile %10 İndirim Fırsatı!