İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKAMIZ
 
  • ALICI iade etmek veya değişimini yapmak istediği ürünü, kullanılmamış ve tekrar satılabilirdik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde etiketi, faturası ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilir. Bu süreçteki kargo ücreti SATICI tarafından karşılanmaz. İade ürünü kabul edilirse, ALICI ürün değişimi veya ödeme iadesi talebinde bulunabilir. 
  • ALICI’nın ödeme iadesi talebi durumunda, ödemiş olduğu bedelin iadesi SATICI tarafından kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 iş günü içerisinde sağlanır. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmektedir.
  • İadesi veya değişimi talep edilen ürünler takılmamış, zarar görmemiş, kullanılmamış ve etiketi ve orijinal ambalajı ile birlikte geri gönderilmelidir.
  • Satın alınan ürünün iade/değişim olasılığı göz önünde bulundurularak özenle satın alınmasını rica ederiz. İade/değişim durumunda ürünün teslim alındığı şekilde eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade/değişim koşullarına uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
  • Kişiye özel ölçülerde veya özel değişikliklerle hazırlanmış olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Ürünün bozulmamış, kullanılmamış ve tekrar satışa sunulma özelliklerini yitirmemiş olması gerekir
 
 
ÜRÜN İADE ADRESİ: 
  • Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. Erenler Apt. 12/1 Nişantaşı Şişli/İSTANBUL
 
 
İLETİŞİM: +905320591414
 
customer@omegaskinlab.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 
×
Sale

Unavailable

Sold Out

FIRSATLAR
İNDİRİM FIRSATI