Bir günlük planlamada birden fazla ürünü nasıl kullanacağım?

Genel olarak, su bazlı formülasyonlar, yağlı formülasyonlarından önce uygulanmalıdır ve tek bir seferde en fazla üç serum formülasyonu kullanmanızı öneririz. Formülasyonlarımızı seçmek ve kullanmak konusunda daha kapsamlı bir bilgi için cildinizin analizini sağlayacak olan anketi çözünüz. Ve anket sonrası cilt tipinizi detaylı anlatan ve günlük rejiminizi gösteren klavuzu okuyunuz.

 

OSL Nedir?

Lütfen buraya tıklayarak hakkımızda bölümündeki açıklamamızı okuyun.

 

Cilt Tipimi Nasıl Öğrenebilirim?

Cilt tipinizle ilgili anketi doğru bir şekilde cevaplayarak size uygun cilt tipinizle ilgili bölüme giderek hem cildinizle ilgili bilgi alabilir, cilt tipinize göre günlük uygulama planını öğrenebilir ve size uygun ürünleri seçebilirsiniz.

 

Retinol ile ilgili neden bu kadar farklı formülasyonlar sunuyorsunuz?

Topikal A Vitamini (Retinol) cilde çok çeşitli faydaları olan ve her cildin yaşlanma karşıtı olarak ihtiyacı olan temel içeriklerden bir tanesidir. Ancak hassas ciltli biri ile hassas olmayan birinin kullanacağı retinol oranları aynı değildir. Bu yüzden çeşitli formülsayonlar oluşturulmuştur. Size uygun öneriler için anketi doldurunuz.

 

Formülasyonlarınızdaki tartışmalı veya zararlı içeriklerden kaçınıyor musunuz?

Tüm OSL ürünleri parabenler, sülfatlar, mineral yağlar, metilkloroizotiyazolinon, metilizotiyazolinon, hayvansal yağlar, katranlı boyalar, formaldehit, cıva, oksibenzon içermez. Kullandığımız herhangi bir bileşenle ilgili sorunuz varsa, lütfen bize buradan ulaşın; laboratuarımız size bir cevap verecektir.

 

Hamile ya da emziren kadınlar için hangi ürünlerin uygun olduğunu söyleyebilir misiniz?

Her bir bileşen topikal uygulama için test edilmiş ve güvenli kabul edilmiş olsa da, OSL ürünleri hamile veya emziren kadınlar üzerinde test edilmemiştir. Hamileyken veya emzirirken, Retinol içeren formülasyonlar gibi retinoid içeren cilt bakım ürünlerinden kaçınılması önerilir. Hamile veya emzirme döneminde hiçbir takviyenin kullanılmamasını da öneririz.

 

Ürünlerinizin Sona Erme Tarihi Nedir?

Ürünlerimizin raf ömrü sınırsızdır, ancak genel olarak 6-12 ay içerisinde Olağan ürünlerden herhangi birini kullanmanızı öneririz. Emin olmak için lütfen açılıştan sonraki sembole bakınız. Bu, ürünün yanında kutunun yanında da bulunabilir.

 

Cilt Sorunlarım için Ürün Tavsiye Edebilirsiniz?

Tabii ki yardım etmeyi çok isteriz! Ancak size özel hazırlanmış anketi doğru bir şekilde doldurarak, cildinizle ilgili tüm bilgilere ve ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerinizi satmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

Bayilik yada distribütörlük talepleriniz için lütfen iletişim formunu  doldurunuz. Ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

 

Ürünlerinizde hayvansal kaynaklı içerik bulunuyor mu?

Ürünlerimizin hiçbirinde hayvansal kaynaklı içerik bulunmamaktadır. Hayvan kaynaklı bir içerik ve ürün olur ise o ürüne ait bilgilendirmesinde bildirilecektir.

×
Sale

Unavailable

Sold Out

Sadece Üyelere Özel!
Sepette OSL10 Kodu ile %10 İndirim Fırsatı!
FIRSATLAR
İNDİRİM FIRSATI
Sadece Üyelere Özel!
Sepette OSL10 Kodu ile %10 İndirim Fırsatı!