İtalyan İksiri | Elixir of Italy - Face

elixir

 

 Anında lifting etki ( yüz kaldırma)
Ciltte daha aydınlık bir görünüm
Lekelerle etkili savaş
Güçlü Kollajen uyarıcı etki
Cildi etkili şekilde nemlendirme
Ekstra selüler matriksin yeniden yapılanmasını destekler
Gözenek sıkılaştırma
Kırışıklık tamiri
Cilt sıkılaştırma

Elixir of Italy - Face, İtalyan iksiri yaşlanma karşıtı sonuçlara ulaşmak amaçlı ve cilt kalitesinin doğru şekilde korunmasını bilimsel olarak destekleyen, ciltteki sarkmalara karşı etkili bir şekilde mücadele eder.

Herhangi bir yan etki ve reaksiyon riski taşımayan, homojen ve etkili karışımlardan oluşur.

Sonuçları her türlü cilde mükemmel uyum sağlayarak yaşlanma etkilerine (kollajen liflerinin azalması ve mikro dolaşımın değişmesi) karşı savaşır. Cildin kendi hyaluronik asit, kollajen ve elastin liflerini üretmesine yardımcı olur, yaşlanma sürecini yavaşlatmayı ve cildi iyileştirmeyi, dermisin yapısını onarmayı, kollajeni fizyolojik olarak gençleştirmeyi ve etkilenen bölgede metabolizmayı hızlandırmayı destekler.

 

Popüler olan rakiplerindeki özellikle etkili olduğu için ve içerisinde bulunduğu belirtilen Glisin, Prolin, Lizin, Lösin, Valine gibi aminoasitler Elixir of Italy (İtalyan İksiri) içerisinde zaten mevcut olup bunlarla birlikte bu beş aminoasit değil toplam 21 aminoasit standart olarak bulundurmaktadır. Ek olarak cildin ihtiyaç duyduğu 7 adet mineral tuzu içerir. Diğer tüm benzer ürünlerden ayrışan ve diğerlerinde bulunmayan en önemli özelliği ise çok etkili bir molekül olan Retinol de bulundurmaktadır. Böylece kollajen uyarıcı, kırışıklık tamiri, sıkılaştırıcı, sebum dengeleyici, gözenek sıkılaştırıcı, renk tonu eşitleyici ve leke açıcı özellikler ekstra güçlendirilmiş hale gelir. 


İçerik:
Hyaluronik Asit %1
LMW + HMW HA

 Bunun sayesinde hem lifting hem de ciltte nem tutma kapasitesi artarken, içeriğindeki aşağıdaki aminoasitlerin, vitamin ve antioksidanların dağılımını destekleyerek cildin sıkılaşması ve tamiri için gerekli kollajen uyarı desteği sağlar.

İnorganik Tuzlar:
CaCl2 (anhíd.), NaCl, KCl, NaHCO3, MgSO4 (anhíd.), NaH2PO4 • H20

 

Amino asitler
L-Alanin, L-Amino Bütirik Asit, L-Lösin, L-Arginin • HCl, L-Lizin • HCl, L-Asparajin • H2O, L-Metiyonin, L-Aspartik Asit, L-Ornitin • HCl, L-Sistein • HCl • H2O, L-Fenilalanin, L-Sistin, L-Prolin, L-Glutamik Asit, L-Serin, L-Glutamin, L-Taurin, Glisin, L-Treonin, L-Histidin • HCl • H2O, L- Triptofan, Hidroksi L • Prolin, L-Tirozin, L-İzolösin, L-Valin.

 

elixir

İTALYAN İKSİRİ!

Her yıl kolajenin %1’ini kaybederiz. Zamanla kolajen azalması başlar ve ilk olarak kırışıklıklarla kendini gösterir ve bu kayıp, bağ dokularının, cildin ve saçın bozulmasına neden olur.

Neden doğrudan kolajen değil de amino asitler?

Elixir of Italy - Face, vücudun kollajen üretmek için ihtiyaç duyduğu amino asitlerin tam bileşimini içerir ve elde edilebilir sonuçları en üst düzeye çıkarır. Amino asitlerin entegrasyonunun, cildin derin katmanlarında doğrudan kollajen üretimini nasıl desteklediği gösterilmiştir.

 

Cilt kalitesi ve tonunun bozulması, elastikiyet ve sıkılık kaybı, sarkma, yüz iç yapılarında bozulma gibi belirtileri hızlandıran faktörler:

Diğer sebepler;
Stres
Çevresel faktörler ve yaşam tarzı
Enflamasyon
Şeker hastalığı
Dengesiz beslenme
Glisin yoksunluğu
Menapoz
COL1A1, MMP1 ve MMP3 gen aktivitesi

   

  elixir

   

  Çoğu kez cilde yönelik estetik enjeksiyon prosedürleri, hücre dışı matrisin bileşenlerini sentezleyen fibroblastları uyarmayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte, yaşam tarzı düzensizliklerinden genetik faktörlere kadar pek çok sebep nedeniyle bu vakaların hiçbirinde, hem fibroblastların uyarılması yeterli değildir hem de fibroblastların yüksek kalitede kollajen ve Elastin üretmeleri için yeterli kaynak yoktur.

  Fibroblastların kaliteli çalışması için amino asitler gibi bir kaynağa ihtiyacı vardır. Sadece doğru oranda ve doğru miktarda bir araya gelmiş belirli amino asitler, hyaluronik asit ile birleştiğinde fibroblastların yüksek kaliteli kollajen ve elastin üretimini teşvik edebilir. Elixir of Italy - Face ürün portföyünün içeriği tam olarak bu gereksinimi karşılamaktadır.. Bu tür bir etkinlik standart kozmetik prosedürlerle elde edilemez.

  Bu tedavi bilimsel olarak anlamlı, tıbbi olarak etkilidir ve cildin derin katmanları ve yapılarındaki sağlıklı yapının oluşumunda koruyucu ve iyileştirici bir etkiye sahiptir.  Elixir of Italy- Face arka planını oluşturan bu terapiye Aminoasit Replasman Terapisi veya ART denir.

   

  Vitaminler
  p-Aminobenzoik Asit, Askorbik Asit, Retinoik Asit, i-İnositol, DL-Tokoferol, d-Biotin, Menadion, fosfat • Na2, Kalsiferol, Niasinamid, Riboflavin, D-Ca Pantotenat, Niasin, Tiamin • HCl, Kolin Klorür, Piridoksin • HCl, A Vitamini Asetat, Folik Asit, Piridoksal • HCl, B12 Vitamini

   

  Özet

  Elixir of Italy- Face, cildi uyaran ve canlandıran mükemmel bir destekleyici üründür; kırışık, yorgun, zayıflamış ve kırılgan ciltlerin yanı sıra güneşten zarar görmüş veya çok susuz kalmış kuru ciltlerin toparlamasına olanak tanır.

   

  Anında lifting etki ( yüz kaldırma)
  Ciltte daha aydınlık bir görünüm
  Lekelerle etkili savaş
  Güçlü Kollajen uyarıcı etki
  Cildi etkili şekilde nemlendirme
  Ekstra selüler matriksin yeniden yapılanmasını destekler
  Gözenek sıkılaştırma
  Kırışıklık tamiri
  Cilt sıkılaştırma

   

  Bu uygulama invaziv değildir ve derinin geniş bir alanına uygulanmasına izin verir. Diğer tekniklerle birlikte kullanıldığında sadece yaşlanmanın etkilerini engellemekle kalmayacak, aynı zamanda onları da gözle görülür şekilde toparlayacaktır.

  Elixir of Italy - Face en kaliteli doğal maddelerden oluşur.

   

  ×
  Sale

  Unavailable

  Sold Out

  FIRSATLAR
  İNDİRİM FIRSATI