Granactive Retinoid 1,5 In Squalene Serum

(12 customer reviews)
Sku: 12

In Stock

Yeni Nesil Retinoid- Kırışıklık Düzeltme, Sıkılaştırma, Anti-aging, Kahverengi Leke Açma ve Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Serum: Güçlü Etki – En hassas ciltler dahi kullanabilir.

%1,5 Saf Granactive Retinoid + Vitamin E

 

Retinolde görülebilen tahriş/dezavantaj olmadan ve retinole göre daha iyi sonuçlar verdiği gösterilen Granaktif Retinoid adı verilen gelişmiş bir retinoid aktif kompleksinin % 1,5 konsantrasyonunu içerir

Yaşlanma belirtilerinde tahriş etmeden retinolden daha iyi bir düzelme sağladığı  gösterilen yeni nesil retinoid aktif teknolojiler kullanılır

Bu teknolojiler, konsantrasyon açısından doğrudan retinol ile karşılaştırılamaz, çünkü farklı konsantrasyonda bir retinoid molekülü içerirler

İnce çizgilerin, güneş hasarının ve genel cilt yaşlanmasının görünümünü azaltır

Kırışıklıkların düzelmesini destekler

 

ÜRÜN DETAYI

Bu formülasyon, yeni nesil retinoid aktiflerin iki formunu birleştirir:

a)Çözündürülmüş Hidroksipinacolon Retinoat (HPR) kompleksi olan% 1,5 ‘luk bir Granaktif Retinoid konsantrasyonu. HPR, retinol, retinil palmitat ve hemen hemen diğer tüm formlardan yaşlanma belirtilerine karşı çok kat daha iyi bir etki sağlayan all-trans direkt retinoik asidin reçetesiz bir esteri olan oldukça gelişmiş bir retinoid formudur. Reçetesiz retinoid;

b)Granak Retinoidin hem verilmesini hem de etkisini destekleyen koruyucu bir kapsül sisteminde sürekli bir saf retinol formudur.

Kullanılan her iki retinoid formu, yaşlanma belirtilerine karşı daha iyi görünür sonuçlar verirken retinoidlerin (retinol dahil) kullanımıyla ilişkili tahrişi önler.

Bu ürün, yaşlanma belirtilerinde tahriş olmadan retinolden daha iyi bir azalma sağladığı gösterilen yeni nesil retinoid aktif teknolojiler kullanır. Bu teknolojiler, konsantrasyon açısından doğrudan retinol ile karşılaştırılamaz, çünkü Retinol’ün konsantrasyon açısından Retinoik Asit ile karşılaştırılamayacağı gibi farklı bir retinoid molekülü içerirler.

Bir retinol ürününe ilgi duyuyorsanız, lütfen birçok retinol teknolojisinin Granactive Retinoid gibi yeni nesil muadillerinden daha ucuza mal olduğu için yukarıdaki ürünlerin saf retinol içeren ve daha düşük maliyetli olduğu Retinol portföyümüze bakın.

OSL’nin retinol serisi aşağıdaki formülasyonları içerir: 

  • Retinol %1 (Vitamin E ve Ayçiçeği yağı ile) (Yüksek güç, Orta-yüksek tahriş riski) (Hassas ciltlere önerilmez)
  • Retinol %0,5 (Vitamin E ve Ayçiçeği yağı ile) (Orta-yüksek güç, Orta tahriş riski) (Hassas ciltlere önerilmez)
  • Retinol %0,2 (Vitamin E ve Ayçiçeği yağı ile) (Düşük güç, Düşük tahriş riski)
  • Granactive Retinoid %1,5 (Yüksek güç, Düşük tahriş riski)

Dikkat: Retinol, başlangıç kullanım dönemlerinde, özellikle göz ve ağız çevresinde belirgin tahrişe, kızarıklığa ve soyulmaya neden olabilir. Geçmişte yüksek güçlü retinol formülleri kullanmadıysanız, retinol rejiminizi % 0,5 Retinol (Vitamin E ve Ayçiçeği yağı) ile başlatmanızı, cildinizi alıştırmanızı ve daha sonra herhangi bir tahriş durumu kalmadı ise %0,2 Retinol ve %0,5 Retinol’e geçişi ayarlamanız önerilir.

Kızarıklık ve pullanma olmaması etki etmediği anlamına gelmez yine retinol’ün faydasını sağladığını bilmelisiniz.

Dikkat: Retinoidler cildi UV radyasyonuna karşı daha hassas hale getirebilir. Retinoid kullanırken güneşten korunma özellikle önemlidir. Bu ürün, retinol veya retinoik asit dahil olmak üzere diğer retinoidlerle birlikte kullanılmamalıdır. Bu ürün sivilce için bir tedavi değildir. Akneye yatkın cilt, bu formülasyonda kullanılanlar da dahil olmak üzere herhangi bir retinoid formu kullanmanın ilk birkaç haftasında sivilcede geçici bir artış yaşayabilir.

Not: Hamile veya emzirirken, Retinol içeren formülasyonlar gibi retinoid içeren cilt bakım ürünlerinden kaçınılması önerilir.

Yeniliklere bağlı olarak formülasyonlarımız zaman zaman güncellenir. Bu nedenle, burada gösterilen bileşen listesi, satın alma zamanına ve bölgesine bağlı olarak ürünün kutusundan farklı olabilir.

 179,00  161,00

Quantity: