HND Cream

Sku: RE101-2-1-1

In Stock

Boyun, Göğüs ve Eller için Özel Bu Bölgedeki Güneş Hasarı ve Lekeler için Aydınlatıcı ve Restorasyon Etkisi ile Özel Olarak Formülize Edilmiş Konsantre Gece Kremi

Squalene + Shea Butter + Sodium Hyaluronate + Acetlyhexapeptie-8 + Pentapeptide-18 + Ceramide II

• Cilt kalitesini arttırmak ve güneş hasarlarına yönelik boyun, göğüs ve eller için özel olarak formüle edilmiştir

• Cildi aydınlatmayı desteklerken, doku görünümünü tamir edici özelliklere sahiptir

• Birikmiş hasar ve yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur

İçeriğindeki güçlü cilt parlatıcı maddeler, doku görünümünü iyileştirirken biriken hasar ve yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltır.

Vücudun güneşe en sık maruz kalan bölgelerinin HAND + NECK + DECOLETTE REPAIR CREAM (El + Boyun + dekolte) görünümünü iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Bu krem, hem birleştirici hem de yeniden canlandıran ikili bir eylemle hareket eder. Bileşimde kullanılan aydınlatma maddeleri cilt hasarını azaltmaya ve cildinizi yaşa bağlı lekelere ve kırışıklıklara karşı korumaya yardımcı olurken, hedeflenen aktif bileşenler dokuları gevşetmeyi yavaşlatmak için dokuları güçlendirir.

Düzenli olarak uygulandığında, göğüs, el, boyun ve dekolte üzerinde hızlı etkileri olacaktır. Derin beslenmeyi etkinleştirerek, tüm tahrişi gidermek ve cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için cildinizi yeniden düzenler.

Cildin en çok hasar görmüş bölgeleri için ideal bir çözümdür. Yaşlanmanın etkilerine karşı etkilidir, cildinizi güçlendirir ve gençliğinizi bulmanızı sağlar.

• Cildi yaşlılık lekeleri ile aydınlatır.

• Çift parlatıcı ve restorasyon etkisi sunar

• Boyun, göğüs ve eller için özel olarak formüle edilmiştir

• Paraben içermeyen ve kokusuz formülasyon sunar

 329,00  296,00

Quantity: