Dudak Bakımı - Omega Skin Lab

DUDAK BAKIMI

Soğuk kış günlerinde cildimiz gibi, dudaklarımız da kurur. Ellerimizi ve cildimizi soğuğa karşı korurken dudaklarımızın da korunması gerektiğini çoğu zaman unuturuz. Bu konuda yardımımıza dudak koruyucu kremler yetişiyor.

Soğuk kış günlerinde cildimiz gibi, dudaklarımız da kurur. Ellerimizi ve cildimizi soğuğa karşı korurken dudaklarımızın da korunması gerektiğini çoğu zaman unuturuz. Bu konuda yardımımıza dudak koruyucu kremler yetişiyor. Dudak kremi diğer adıyla dudak nemlendirici ya da lip balm, dudakları soğuktan oluşabilecek çatlaklara ve kuruluğa karşı nem kaybından korur. Ayrıca uçuk gibi dudaklarda ya da dudak çevresinde oluşan diğer sorunlar için de kullanılabilir. Omega Skin Lab dudak nemlendiricisi gün boyu oluşacak kızarıklık ve çatlamalara karşı dudakları korur ve gün boyu dudağınızın nemli kalmasını sağlar.

Cilt Tipinizi Öğrenin

Cilt tipiniz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek için dürüstçe doldurunuz. Anketin sonucuna göre cilt formunuz ile alakalı detaylı
bilgiler, cildinize uygun ürünler ve kullanım şekilleri, dikkat etmeniz gereken tüm noktalar adım adım karşınıza çıkacaktır.

Cilt Tipine Uygun Ürünler

Open chat
Whatsapp Hattı